ترند های جدید طراحی صفحات وب

ترند های جدید طراحی صفحات وب
سال 2015 نسبت به سال های گذشته تغییرات زیادی در ترندهای طراحی وب داشته است، دریای مواجی از ایده های مختلف وارد دنیای طراحی وب شده اند، برای مثال کوچ کردن تعداد زیادی از طراحان از طراحی فلت به متریال دیزاین، برای آشنایی با ترندهای سال 2015 دراین مقاله با مجیدآنلاین همراه باشید.
گوسفند زنده
گوسفند زنده
خرید شارژ ایرانسل
خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل | خرید بسته های اینترنت ایرانسل | etore.ir
ردیاب
ردیاب آهنربایی پیام بهترین وسیله برای ردیابی وسیله نقلیه 09121394944
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
آموزش اندروید
آموزش برنامه نویسی اندروید به همراه پشتیبانی رایگان برای رفع خطاهای شما
خودتان را اینجا معرفی کنید

در این مقاله تلاش میکنیم تا جدیدترین ترند های طراحی وب رو معرفی کنیم، پترن ها در طراحی وب نقش بسیار مهمی بازی میکنند، میتوانند یک سایت را به راحتی برند کنند، یا حتی به یک رابط کاربری روح تازه ای ببخشند.

طرح های هندسی

طراحی همراه با ریاضیات و هندسه باعث زیبایی خاصی در صفحات وب میشود، طراحان از ابتدا در تلاش بودند طرح های خود را با اصول هندسی در بیامیزند و هم اکنون با استفاده از قابلیت های موجود نقش پر رنگ تری از پترن های هندسی در صفحات وب میبینیم.
طرح های هنری

2015 سالی هست که برخی تصاویر قدیمی و هنری پایشان به صفحات وب باز شده است و بجای اینکه صفحات از عکس های دیجیتالی گرافیکی استفاده کنند از اینگونه عکس های هنری استفاده میکنند، اینگونه طرح ها قوانین همیشگی و یکسان صفحات وب را میشکنند و گرمای خاصی به صفحات وب میبخشند، همچنین یکی از ویژگی های بارز اینگونه طرح ها حالت تکرار میباشد که در آنها وجود دارد.
طرح های انیمیشنی

طرح های قدیمی ثابت و ایستا بودند، طراحان علاقه ی زیادی به ایجاد صفحاتی داشتند که عناصر آن پویا و درحال حرکت باشند و خیلی از اوقات ساخت اینگونه انیمیشن ها از طریق ایجاد حلقه و جابجایی چندین عکس GIF با یکدیگر بود اما در سال 2015 با استفاده از svg سایت های زیادی که المنت های متحرکی در طراحی صفحاتشان دارند به چشم میخورند.
طرح های توری شکل

در سال اخیر مشاهده شد که طراحان شروع به بازی کردن با طراحی های قدیمی کردند و صفحاتی ساختند که المنت ها خارج از جایگاه مرسومشان وجود داشتند و همین به زیبایی صفحات وبشان می افزود.


محمد یه دانشجوی فناوری اطلاعات هست که از سال 92 فعالیتش رو شروع کرد، در حال حاضر در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب و اندروید و شبکه های ارتباطی سیسکو فعالیت میکنه .

نظرات و سوالات کاربران

هنوز دیدگاه و یا سوالی ارسال نشده است.
هم اکنون شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.