کاربر گرامی، محتوای این صفحه از سایت قدیمی مجیدآنلاین در این بخش قرار گرفته شده است، از این رو ممکن است مشکلاتی در این صفحه وجود داشته باشد.
از شما تقاضا می‌کنیم، مشکلات این صفحه را با ارسال لینک مقاله از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

چشمهای قاتل

چشم های قاتل

اگر دوست دارید تصاویر دوستان خود و یا هر تصویر انسانی را تبدیل به یک عکس وحشتناک و مانند قاتل های خیالی بازی ها کنید با من در این مقاله همراه شوید فقط یادتان نرود این کار را با عکس هر آشنایی کردید به خودش نشان ندهید در غیر این صورت هر چی شد پای خودتون :) شوخی بود برویم سر مقاله

خب در مرحله اول تصویر مورد نیاز خود را باید باز کنیم و در محیط فتوشاپ بیاوریم برای مثال من تصویر زیر را انتخاب کردم

مرحله دوم این است که شما تا جایی که ممکن است روی چشم فرد زوم و بزرگنمایی می کنید البته نه آنقدر که کنترل کار از دستتان خارج شود دقیقا مانند شکل زیر بزرگنمایی کافی است

اکنون ابزار Brush  را بر می داریم و با رنگ سفید و با سایز 9 پیکسل شروع به محو کردن وسط چشم می شویم و باید کار شما تا الان به صورت زیر شده باشد

خب حالا  تنها کافی هست یه کم چاشنی به کارمان اضافه کنیم برای این کار بهترین رنگ، رنگ قرمز است. برای نشان دادن خون زیر چشمان. برای شروع این کار مانند تصویر زیر ابزار نمایان شده در تصویر را انتخاب کنید

من برای این کار رنگ و سایز  زیر را پیشنهاد می کنم:

color: #FF0000
size: 9px

خب حالا شروع می کنیم زیر چشمان را خونی کردن البته نه  به صورت منظم بلکه به صورت نامنظم و بسیار طبیعی باید در این بخش عمل کرد در اصل مهمترین بخش کار ما این بخش است.
هر  چه زیر چشم قرمز تیره تر شود بسیار بهتر می باشد کار شما الان مانند تصویر زیر شده است

امیدوارم ار این مقاله استفاده کنید فقط توجه کنید زیاد رنگ قرمز را تا پایین گونه ها نکشید و تا همان دور چشم کافی است فقط فرایند سایه خیلی مهم است که دور چشم پر رنگ تر از زیر آن باشد

موفق باشید
حمید رضا محمد کاظمی

توجه: هرگونه کپي برداري از مطالب مندرج در اين مقاله با ذکر منبع و نام نويسنده بلامانع است

www.majidonline.com©

به اشتراک بگذارید