کاربر گرامی، محتوای این صفحه از سایت قدیمی مجیدآنلاین در این بخش قرار گرفته شده است، از این رو ممکن است مشکلاتی در این صفحه وجود داشته باشد.
از شما تقاضا می‌کنیم، مشکلات این صفحه را با ارسال لینک مقاله از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

ترسيم خندانک

يک صفحه 500 در 500 با بکگراند سفيد باز مي کنيم.

اول از همه يک لايه جديد ايجاد کنيد و با کمک ابزار رسم دايره يک دايره بدون اشکال و خوب رسم مي کنيم سپس آدرس زير را طي مي کنيم

layer ->layer style -> stroke

و مقدار Stroke را 2 تنظيم مي کنيم و با رنگ زير آنرا پر ميکنيم که البته زرد تيره مي باشد

B59605

خب حالا تصوير زير بايد حاصل شده باشد

حالا کافي است داخل شکل خود يک گرادينت اضافه کنيم براي اين کار تنظيمات زير را نياز داريم (براي تنظميات گرادينت بر روي لايه اي که ايجاد کرديد دوبار کليک کنيد و در پنجره اي که باز ميشود گزينه Gradient Overlay را انتخاب کنيد)

براي اينکه کارتان دقيق تر شود من کد هاي رنگها را به ترتيب از کمرنگ به پرنگ قرار مي دهم

D8d635
FFE617
D6AD00

اکنون تصوير زير بايد حاصل شده باشه

در اين مرحله يک لايه مي سازيم و Foreground را سفيد انتخاب مي کنيم و در داخل شکل يک سلکشن به صورت يک دايره کوچک انتخاب مي کنيم (حدود 3 پيکسل کوچکتر از دايره اصلي) اگر تصوير را نگاه کنيد کاملا متوجه خواهيد شد.

با براشي به سايز 35 و البته براش نرم يا همان سافت براش ، داخل محيطي که انتخاب کرديم را رنگ آميزي مي کنيم البته اوپتيکالي لايه 60 درصد بايد باشه تا کار ديد خوبي داشته باشه

رسم چشم و اجزاي صورت در حدود 90 درصد به خودتان بستگي دارد من تنها تصاويري را قرار مي دهم که کار را براي رسم چشم واضح کند

اگر کمي تازه کار باشيد در رسم اجزاي صورت مشکل خواهيد داشت ولي نا اميد نشويد و خيلي سعي کنيد تا صورت دلخواه شما آماده شود
شما مي توانيد براي زيبا شدن کار داخل چشمان را کمي خاکستري کنيد تا از سفيدي خارج شود تنها پيشنهاد من هم اين است که از رسم مجدد چشم خودداري کنيد و از خاصيت ترانسفرم بهره ببريد
در آخر هم اين را بگم که سايه داشتن اين کار خيلي مهم است و زيبا تر و کار را سه بعدي جلوه مي دهد.

موفق باشيد

مترجم وتنظيم کننده:
حميد رضا محمد کاظمي

حمايت کننده:
www.world-match.com

به اشتراک بگذارید