آشنایی با آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرانسوی و ترکی در مؤسسه دیاکو (Diako)

آشنایی با آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرانسوی و ترکی در مؤسسه دیاکو (Diako)
در سال‌های اخیر بسیاری از آموزش‌ها و فرآیندهای یادگیری مواد درسی، غیردرسی، کاری و تخصصی به‌صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می‌شود. علاوه‌بر این، ما در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار داریم و وسایلی نظیر تلفن همراه هوشمند، کامپیوتر و لپ‌تاپ در دسترس بسیاری از افراد جامعه قرار دارد. به همین سبب بسیاری از کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی به شکل آنلاین برگزار می‌گردد.
سایت ترجمه رایت می
سفارش آنلاین ترجمه مقالات و متون تخصصی با خیال راحت
دارالترجمه رسمی
دارالترجمه رسمی پارسیس شامل خدمات ترجمه رسمی و تخصصی در بیش از 60 زبان زنده دنیا
خدمات کاشت مو در تهران
انجام بهترین خدمات کاشت مو به روش های جدید و تضمینی در کلینیک طب فروغ سحر
جای بروشور دیواری
خرید جای بروشور دیواری و رومیزی
اعزام دانشجو رایگان
پرسش و پاسخ در مورد اعزام دانشجو ، تحصیل رایگان
افزونه های سئو وردپرس
بهترین افزونه های سئو وردپرس به صورت کاملا فارسی
بلیط هواپیما تهران مشهد
خرید بلیط هواپیما تهران مشهد آس چارتر
خودتان را اینجا معرفی کنید


در این راستا، آموزش آنلاین زبان انگلیسی و سایر زبان‌های زندۀ دنیا نیز توسط مؤسسات مختلف انجام می‌شود و علاوه‌بر ارائه مدرک معتبر زبان، فراگیران زبان‌های خارجی می‌توانند در دوره‌های آمادگی آزمون‌های درسی و غیردرسی شرکت نمایند و سریع‌تر مدرک زبان موردنیازشان را اخذ کنند. مؤسسۀ آموزش آنلاین زبان فرانسوی، انگلیسی و ترکی دیاکو نیز به‌عنوان یکی از فعالان و پیشتازان این عرصه، خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهد، ازاین‌رو لازم دانستیم تا شما را با آموزش آنلاین زبان انگلیسی در این مجموعه و مزایای آن آشنا سازیم.

اهمیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی

همان‌طور که می‌دانید، شیوع بیماری کرونا در جهان به‌ویژه کشور ما نشان داد که می‌توان بسیاری از آموزش‌ها را به‌صورت آنلاین و از راه دور انجام داد. به نحوی که کاربران بدون نیاز به حضور فیزیکی در مؤسسات و از راه دور بتوانند آموزش‌های لازم و موردنیازشان را دریافت کنند. در این‌خصوص آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیز اهمیت فراوانی دارد و فراگیران برای طی دوره‌های تحصیلی مختلف اعم از متوسطۀ اول، متوسطۀ دوم و دانشگاه با این زبان رسمی و بین‌المللی سروکار دارند. علاوه‌بر این، برای یادگیری صحیح و اصولی خواندن، نوشتن و مکالمۀ زبان انگلیسی، زبان فرانسوی و غیره می‌بایست در دوره‌های تخصصی که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود شرکت کرد تا علاوه‌بر یادگیری زبان‌های زندۀ دنیا، از این تخصص برای پیش‌برد اهداف درسی، کاری و آموزشی استفاده کنیم.
بدین‌منظور مؤسسۀ دیاکو قبل از شروع آزمون‌ها، برای شناسایی میزان دانش و توان فراگیران، آزمون تعیین سطح برگزار می‌کند و پس از مشخص نمودن توانایی هر یک از افراد و دسته‌بندی آن‌ها، آموزش آنلاین زبان ترکی، انگلیسی و فرانسوی را آغاز می‌نماید. البته قبل از شروع فرآیند آموزش آنلاین زبان‌های خارجی، برای افزایش آمادگی برای آزمون تعیین سطح، کاربران برحسب علاقه به زبان‌های مختلف، گروه‌بندی می‌شوند و پس از سنجش میزان دانش آن‌ها، پروسۀ آموزش آنلاین زبان انگلیسی و سایر زبان‌های زندۀ دنیا آغاز می‌گردد. درواقع این مجموعه از ابتدا به‌صورت اصولی، آموزش‌های خود را شروع می‌کند و با شناسایی افراد مستعد در هر یک از زبان‌های خارجی، اقدام به ارائه آموزش‌های آنلاین و مرتبط با نیاز فراگیران می‌نماید.

ویژگی‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرانسوی و ترکی

اکنون‌که با ارزش و جایگاه آموزش آنلاین زبان فرانسوی، انگلیسی و ترکی آشنا شدید، زمان آن فرا می‌رسد تا ضمن شناخت کافی نسبت‌به ویژگی‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی و سایر زبان‌های زندۀ دنیا، مدرک معتبر زبان موردنظرتان را دریافت کنید. در این‌ خصوص، بعضی از مهم‌ترین ویژگی‌های آموزش آنلاین زبان‌های خارجی در مؤسسۀ Diako به شرح زیر عبارت است از:

۱. دسترسی سریع و آسان

بدون شک برای دسترسی به کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ترکی، فرانسوی، انگلیسی و غیره تنها به یک کامپیوتر، لپ‌تاپ یا تلفن همراه هوشمند نیاز دارید تا با اتصال هر یک از این دستگاه‌ها به اینترنت بتوانید در کلاس‌های آنلاین شرکت نموده و مدرک معتبر زبان خود را پس از گذراندن دوره‌های آموزش مجازی دریافت کنید. به‌عبارتی می‌توان گفت از طریق مؤسسات آنلاین آموزش زبان‌های خارجی، روند یادگیری تسریع پیدا می‌کند و آسان‌تر می‌توان دوره‌های آموزشی را پشت سر گذاشت.

۲. رفع محدودیت‌های زمانی و مکانی

برای شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی و همچنین آمادگی آزمون‌های مختلف مربوط به زبان‌های خارجی، نیازی نیست که به‌صورت حضوری در مؤسسات آموزشی حاضر شوید. بلکه بدون گذر از خیابان‌های شلوغ شهر و طی مسافت طولانی از درون خانه یا محل کار، می‌توانید با طی دوره‌های آموزش آنلاین، مدرک معتبر زبان موردنظرتان را دریافت کنید. این ویژگی بارز سبب شده تا شاهد افزایش متقاضیان دریافت آموزش آنلاین زبان‌های خارجی در کشور باشیم و قطعاً این نحوۀ آموزش می‌تواند دانش زبانی اقشار مختلف جامعه را به حد مطلوب برساند.

۳. صرفه‌جویی در وقت و هزینه

به‌طور کلی شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی دیاکو، علاوه‌بر مدیریت زمان، هزینه‌های جاری رفت‌و‌آمد به آموزشگاه را نیز کاهش می‌دهد و فراگیران می‌توانند پس از آزمون تعیین سطح، در دوره‌های آموزش آنلاین زبان فرانسوی، ترکی و انگلیسی شرکت کنند. اگر قصد یادگیری زبان‌های خارجی با هزینۀ کم و زمان اندک را دارید، پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون در مؤسسۀ Diako ثبت‌نام نموده و از دانش، تجربه، تخصص و خدمات منحصر‌به‌فرد آن‌ها برای افزایش دانش خود در‌زمینۀ زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و ترکی استفاده نمایید.

۴. افزایش اعتمادبه‌نفس و بهبود فرآیند یادگیری

متأسفانه بعضی از افراد، کم‌رو و خجالتی هستند و به همین سبب در کلاس‌های حضوری، آن‌طور که باید نمی‌توانند خواسته‌ها و مشکلاتشان را بیان کنند. از طرف دیگر، به دلیل نداشتن اعتمادبه‌نفس کافی، در مکالمه‌ها شرکت نمی‌کنند و همین امر باعث می‌شود تا در روند یادگیری آن‌ها اختلال ایجاد شود و پروسۀ آموزش این دسته از افراد به طول بینجامد. اما در کلاس و دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها، اصلاً این‌گونه نیست و افراد به‌راحتی می‌توانند با مدرس خود ارتباط برقرار کنند و با بیان سؤالات مختلف، مشکلات موجود را از میان بردارند. درواقع این ویژگی کلاس‌های آنلاین سبب شده تا شاهد افزایش اعتمادبه‌نفس در فراگیران باشیم و آن‌ها نیز یادگیری بهتر و مطلوب‌تری داشته باشند.

سخن پایانی

اکنون‌که با اهمیت و جایگاه ویژۀ آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرانسوی و ترکی آشنا شدید، می‌توان گفت که نیاز به یادگیری اصولی زبان‌های خارجی بیش از پیش احساس می‌شود. علاوه‌بر این، برای اخذ مقاطع تحصیلی بالاتر (کارشناسی ارشد، دکتری، فوق دکتری و غیره)، جذب و استخدام در مؤسسات و ارگان‌های مختلف و همچنین سفر به کشورهای اروپایی، آشنایی با زبان‌های خارجی و اخذ مدرک معتبر زبان لازم و ضروری است. بدین‌ترتیب با بهره‌گیری از امکانات و مزایای مؤسسه دیاکو می‌توانید یک مسیر هموار، سریع و آسان را برای یادگیری زبان موردنظرتان انتخاب کنید.
در این مؤسسه، فراگیران پس از شرکت در آزمون تعیین سطح و شناسایی توان علمی آن‌ها از نظر زبانی، وارد دوره‌های آموزش آنلاین می‌شوند و در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت، زیرنظر استادان مجرب، زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و یا ترکی را یاد می‌گیرند، بنابراین فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون با شرکت در دوره‌های آنلاین آموزش زبان‌های خارجی Diako، مهارت خواندن، نوشتن و مکالمه را در خود ارتقا دهید.
 

مجید علوی زاده فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۷ با طراحی گرافیک شروع کرد، طراحی وب را از سال ۱۳۸۰ و برنامه نویسی وب را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و در همان سال وب سایت مجید آنلاین را تاسیس کرد. هم اکنون تخصص او طراحی و توسعه وب است.

نظرات و سوالات کاربران

ارسال پاسخ لیا
لیا
چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ۱۴:۲۷
با راه اندازی یه استارت آپ خوب و همراه با کمک پیدایش شماهم میتونین مثل من یه استارتاپ در این حوزه داشته باشید