درباره ما

وب سایت مجیدآنلاین بصورت رسمی از ۲۷ مهرماه ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز کرد.
مجیدآنلاین در ابتدا یک سایت شخصی بود که توسط مجید علوی‌زاده تاسیس شد، اما کمی نگذشت که تبدیل به یک سایت مرجع در زمینه طراحی و گرافیک شد.
رسالت و سیاست مجیدآنلاین از ابتدا تا کنون و در آینده مرجع تخصصی طراحی بوده است که از سال ۱۳۸۹ عنوان آن به مرجع هنرهای دیجیتال تغییر کرد و تمامی سعی بر آن است تا در این زمینه فعالیت و اطلاع رسانی انجام شود. سایت مجیدآنلاین یک سایت آموزشی است، سایتی که به علاقمندان کمک می‌کند اطلاعاتی در زمینه‌های مختلف هنرهای دیجیتال کسب کنند.

زمان‌های راه اندازی بخش‌های اصلی سایت مجیدآنلاین:
بخش اصلی سایت مجیدآنلاین (صفحه اول) بدلیل پاره از مشکلات در سال ۸۶ تعطیل شد و تبدیل به یک صفحه برای لینک به سایر قسمتها شد، گرچه بخش‌های دیگر مجیدآنلاین همچنان به فعالیت خود ادامه دادند و در خدمت کاربران بودند.
تولد مجدد مجیدآنلاین نخستین روز اردیبهشت ۱۳۹۴ می‌باشد که پس از ۸ سال مجددا بازگشت تا بتواند پرقدرت تر از قبل در خدمت کاربران و علاقمندان به هنرهای دیجیتال باشد.

انجمنهای مجیدآنلاین توسط مدیران و ناظمین زحمتکش و با همکاری تمامی کاربران مدیریت می‌شود. بطور کل مجیدآنلاین توسط کاربران آن مدیریت و گسترش داده می‌شود، پس مجیدآنلاین متعلق به موسس آن نیست و متعلق به کاربران علاقمند به هنرهای دیجیتال است که می‌خواهند سهمی در گسترش و پیشرفت محتوای هنرهای دیجیتال فارسی بر روی وب داشته باشند.

امیدواریم سایت مجیدآنلاین بتواند در پیشرفت جامعه هنرهای دیجیتال پارسی موثر باشد و برای کاربران اینترنتی بازدهی داشته باشد.

برای ما افتخاریست که شما وقت خود را برای ما صرف کنید و با ما تماس بگیرید، نظرات خود را بگویید و اگر مشکلی در سایت مشاهده می‌کنید به ما اطلاع دهید.
ما همیشه روی کمک شما حساب می‌کنیم و منتظر پیغام‌های شما هستیم.

اگر هم تمایل دارید مطالب و مقالات خود را در سایت مجیدآنلاین با نام خودتان منتشر کنید کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.