لینکسازی طبیعی با رپرتاژ آگهی در سایت بسپار

لینکسازی طبیعی با رپرتاژ آگهی در سایت بسپار

بدون لینکسازی یا همان لینک بیلدینگ درست و حرفه‌ای، کسب رتبه‌های اول گوگل برای شما تقریباغیرممکن خواهد بود؛ اما با لینکسازی غلط هم ممکن است جریمه شوید. برای اینکه سایت شما از طریق لینکسازی رشد کند، اصولی وجود دارد که باید از آنها اطلاع داشته باشید و آن را رعایت کنید. لینکسازی در 2 نوع کلی انجام می‌شود: لینکسازی داخلی و لینکسازی خارجی. لینک بیلدینگ در هرکدام از این دو نوع، شامل بخش‌ها و قوانین متفاوتی می‌شود که به توضیح هرکدام می‌پردازیم.

سایت ترجمه رایت می
سفارش آنلاین ترجمه مقالات و متون تخصصی با خیال راحت
دارالترجمه رسمی
دارالترجمه رسمی پارسیس شامل خدمات ترجمه رسمی و تخصصی در بیش از 60 زبان زنده دنیا
خدمات کاشت مو در تهران
انجام بهترین خدمات کاشت مو به روش های جدید و تضمینی در کلینیک طب فروغ سحر
از کجا فالوور واقعی بخریم
معرفی بهترین سایت فروش فالوور
پرشین فالوور رایگان
فالوور رایگان را از ما بخواهید
زدبورس
آموزش فارکس و سیگنال فارکس زدبورس
حس یاد
حس یاد - سبک زندگی و سلامتی
جای بروشور دیواری
خرید جای بروشور دیواری و رومیزی
شرکت پیشگامان شیمی
پیشگامان شیمی فروشنده مواد شیمیایی به صورت عمده و جزئی با ارسال به سراسر کشور
خودتان را اینجا معرفی کنید

لینک داخلی

لینکسازی داخلی شامل تمام لینک‌هایی می‌شود که شما از سایت خودتان، به سایت خودتان می‌دهید. از یک مقاله به مقاله‌ای دیگر، از یک مقاله به یک محصول، از یک محصول به یک مقاله و حتی از یک مقاله به صفحه اصلی و بسیاری موارد دیگر. این نوع لینکسازی به دیده‌شدن سایت شما توسط گوگل و حتی کاربر کمک بسیاری می‌کند. لینکسازی به گوگل صفحات دیگر سایت را معرفی می‌کند و باعث می‌شود که وب‌سایت شما زودتر در نتایج نشان داده شود و همین‌طور به مخاطبان کمک می‌کند تا محصولات دیگر سایت را ببینند یا برای اطلاعات بیشتر، مقالات دیگر شما را بخوانند و یا خدمات دیگر شما را بهتر بشناسند. لینکسازی داخلی در بهبود سئوی سایت بسیار مؤثر است؛ پس آن را دست‌کم نگیرید.

لینکسازی خارجی

وقتی صحبت از  لینکسازی خارجی یا به‌عبارت‌دیگر، بک‌لینک می‌شود، ناخودآگاه به رپورتاژ آگهی فکر می‌کنیم؛ اما بک‌لینک خارجی فقط رپورتاژ آگهی نیست. لینکسازی خارجی می‌تواند شامل لینک‌هایی باشد که شما در کامنت‌های سایت دیگر به سایت خود می‌دهید، لینک‌هایی که از فعالیت در انجمن‌ها و فروم‌ها به سایت شما داده می‌شود، وبلاگ‌هایی که به شما لینک می‌دهند و ... .

در گرفتن بک‌لینک برای سایت خود، باید به نکاتی توجه داشت:

●       حوزه کاری

در سایتی لینکسازی کنید که در حوزه کاری شما باشد. به طور مثال یک سایت آشپزی نمی‌تواند در سایت بسپار که در حوزه کسب‌وکارهای ساختمانی فعالیت می‌کند لینک بگیرد، ولی یک سایت دیگر که در حوزه ماشین‌آلات و تجهیزات ساختمانی کار می‌کند می‌تواند از سایت بسپار لینک بگیرد زیرا این دو به هم مرتبط می‌باشند.

●       سایت‌های خبری برای درج رپورتاژ آگهی

گاهی برای درج رپورتاژ آگهی در سایت‌های مربوط به حوزه کاری خودتان، سایتی با اعتبار بالا پیدا نمی‌کنید یا اینکه تنها سایت‌هایی وجود دارند که به طور مستقیم با شما رقابت می‌کنند و طبیعی است که رپورتاژ شما را در سایت خود قرار ندهند؛ بهترین اقدامی که در این مواقع می‌توان انجام داد، استفاده از سایت‌های خبری است. سایت‌های خبری معمولاً به دلیل پراکندگی موضوعی که دارند، مناسب رپورتاژ هر سایتی با هر حوزه کاری‌ای می‌باشند.

●       اعتبار سایت

از سایت‌هایی بک‌لینک بگیرید که اعتبار بالایی دارند. فرقی نمی‌کند از کدام روش لینکسازی استفاده می‌کنید؛ چه رپورتاژ چه در کامنت‌ها و ... باید در سایتی صورت بگیرد که اعتبار بالایی دارد. لینکسازی خارجی یعنی سایتی دیگر شما را به گوگل معرفی می‌کند. فرض کنید از یک سایتی که خودش در گوگل اعتبار خوبی ندارد لینک بگیرید؛ این لینک نه‌تنها تأثیری بر بهبود سئوی سایت شما ندارد، بلکه ممکن است باعث افت سایت شما شود و تأثیرات مخربی داشته باشد.

●       زمان‌بندی لینکسازی

لینکسازی خارجی نباید نظم خاصی داشته باشد یا به‌یک‌باره در حجم بالایی صورت بگیرد. به طور مثال اینکه در یک هفته، هر روز یک بک‌لینک بسازید برای گوگل شک برانگیز است. رپورتاژ مورد تأیید گوگل نیست و اگر به‌صورت غیرطبیعی صورت بگیرد، گوگل متوجه می‌شود که شما قوانینش را دور زده‌اید و بابت این کار سایت شما را جریمه می‌کند؛ این جریمه حتی ممکن است منجر به پنالتی شدن سایت شما شود. بهترین زمان‌بندی برای انتشار رپورتاژ یا گرفتن بک‌لینک به هر صورتی، این است که به طور مثال در یک هفته دو بک‌لینک، در هفته بعد هیچ بک‌لینکی نگیرید، هفته سوم یک لینک و به همین ترتیب یک‌روند نامنظم داشته باشید.
زمانی که سایت شما اعتبار بالایی دریافت کند و حجم بالایی از دامنه‌های دیگر به سایت شما لینک بدهند، کمی حساسیت در این مورد کمتر می‌شود.

●       لینک‌های فالو و نو فالو

لینک فالو  معمولاً از رپورتاژها دریافت می‌شود. وقتی سایتی به شما لینک فالو می‌دهد، یعنی سایت شما را تأیید می‌کند و این تأثیر بسیار خوبی در سئو دارد.
لینک نو فالو از طریق یک سایت یعنی، آن سایت شما را معرفی می‌کند ولی تأیید نمی‌کند.

در خرید رپورتاژ آگهی باید توجه داشته باشید که از هر دو مدل لینک‌ها استفاده کنید؛ اینکه همه وب‌سایت‌ها سایت شما را تأیید کنند هم برای گوگل شک برانگیز است. به‌ازای هر چند بک‌لینک فالو، چند عدد لینک نو فالو هم داشته باشید.

●       انکر تکست

انکر تکست anchor text شامل عبارتی است که روی آن به سایت خود لینک می‌دهید. تلاش کنید روی کلمات کلیدی اصلی خود به سایتتان لینک دهید؛ البته این هم از اقداماتی است که اگر به‌صورت همیشگی صورت بگیرد گوگل به آن شک می‌کند.
در برخی مواقع می‌توانید از عباراتی مانند "این لینک" یا "این سایت"  و ... برای بک‌لینک‌ها استفاده کنید.

●       زمان ماندن رپورتاژ در سایت

برخی از سایت‌هایی که می‌توانید در آن لینکسازی کنید، پس از مدتی رپورتاژ شما را حذف می‌کنند؛ این اصلاً برای اعتبار سایت شما خوب نیست.
رپورتاژهای یک‌ساله یا خرید بک‌لینک‌های زمان‌دار، درصورتی‌که تمدید نشوند و حذف شوند، گوگل را نسبت به سایت شما حساس می‌کنند؛ حتی خرید رپورتاژ در سایت‌های نوپا ریسک بزرگی است، زیرا ممکن است به فعالیت خود ادامه ندهد.

رپورتاژ برای سایت‌های حوزه ساختمان

اگر سایت شما مشغول به فعالیت در حوزه مواد و مصالح ساختمانی، عمران و سازه، لوازم و تجهیزات آشپزخانه، معماری و دکوراسیون، ماشین‌آلات و تجهیزات ساختمانی و دیگر موضوعات مربوط به حوزه نیازمندیهای صنعت ساختمان می‌باشد، یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها برای رپورتاژ آگهی سایت بسپار، رسانه تخصصی ساختمان، می‌باشد. این سایت با دامین آتوریتی (domain authority) مناسب و عمر دامنه 12 سال، یکی از معتبرترین سایت‌ها در حوزه کاری خوش محسوب می‌شود و تنها رپورتاژهای همین حوزه را منتشر می‌کند. شما می‌توانید در کنار خرید رپورتاژ از بسپار، آگهی‌های ویژه یک‌ساله هم دریافت کنید؛ همچنین این سایت برای تعداد بالاتر رپورتاژ تعرفه‌های مناسب‌تری دارد. می‌توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی www.bespar.net از این تعرفه‌ها مطلع شوید و در صورت نیاز، سفارش رپورتاژ خود را ثبت کنید.

منبع: سایت بسپار

مجید علوی زاده فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۷ با طراحی گرافیک شروع کرد، طراحی وب را از سال ۱۳۸۰ و برنامه نویسی وب را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و در همان سال وب سایت مجید آنلاین را تاسیس کرد. هم اکنون تخصص او طراحی و توسعه وب است.

نظرات و سوالات کاربران

هنوز دیدگاه و یا سوالی ارسال نشده است.
هم اکنون شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.