معرفی محصولات و خدمات مجموعه نوین تندیس

معرفی محصولات و خدمات مجموعه نوین تندیس
تندیس های جشنواره ای، تندیس های جایزه یا به اختصار تندیس که در رویدادهای مهم و با هدف تجلیل از اشخاص برگزیده طراحی و ساخته می شوند. یکی از ارکان مهم و جدانشدنی هر همایشی می باشند. با اهدای تندیس و لوح افتخار است که یک جشنواره رسمیت پیدا می کند. در پایان برای هر پیشکسوت، نخبه، برگزیده المپیاد، قهرمان ورزشی یا صنعتی و هر شرکت نوآور جهت تقدیر و تشکر یک حکم با امضای مدیر و برگزار کننده جشنواره و احتمالا یک جایزه نقدی و در نهایت یک یادگاری از آن انتخاب که باید تمام پیام آن جشنواره را منتقل کند و شخص یا شرکت منتخب برای رزومه و افتخارات خود آن را در ویترین خود قرار دهد که فکر می کنم چیزی بهتر از یک تندیس نمی تواند این وظیفه را ایفا کند.
سایت ترجمه رایت می
سفارش آنلاین ترجمه مقالات و متون تخصصی با خیال راحت
دارالترجمه رسمی
دارالترجمه رسمی پارسیس شامل خدمات ترجمه رسمی و تخصصی در بیش از 60 زبان زنده دنیا
خدمات کاشت مو در تهران
انجام بهترین خدمات کاشت مو به روش های جدید و تضمینی در کلینیک طب فروغ سحر
از کجا فالوور واقعی بخریم
معرفی بهترین سایت فروش فالوور
پرشین فالوور رایگان
فالوور رایگان را از ما بخواهید
زدبورس
آموزش فارکس و سیگنال فارکس زدبورس
حس یاد
حس یاد - سبک زندگی و سلامتی
جای بروشور دیواری
خرید جای بروشور دیواری و رومیزی
شرکت پیشگامان شیمی
پیشگامان شیمی فروشنده مواد شیمیایی به صورت عمده و جزئی با ارسال به سراسر کشور
خودتان را اینجا معرفی کنید


مجموعه نوین تندیس در حدود دو دهه است که اختصاصا در زمینه طراحی و تولید هدایای تشریفاتی فعالیت می کند و با داشتن آرشیو بزرگی از طرح ها و ایده های زیبا و خلاقانه تندیس های منحصر به فرد برای مشتریان خود تولید می کند.
در پروسه ساخت تندیس عوامل مهمی تاثیر گذار است تا به بهترین نتیجه و محصول دست پیدا کنیم. ما معمولا از مشتریان خود اطلاعاتی را دریافت می کنیم تا بتوانیم در طراحی تندیس از آن استفاده کنیم مانند عنوان همایش، موضوع، لیست برگزار کننده گان، نام اشخاص منتخب و نوع و متریال تندیس تا بتوانیم طرحی مناسب ارایه دهیم. بعد از تایید طرح های ارایه شده نوبت به تولید تندیس می رسد که با دقت و ظرافت تمام و با استفاده از انواع مواد اولیه مانند فلز برنج، رزین، چوب، سنگ، پلکسی گلاس و غیره و با توجه به بودجه مشتری آن ها را تولید می کنیم و پس از آماده سازی و بسته بندی مناسب به هر نقطه ای از کشور عزیزمان ارسال می نماییم.

لوح تقدیر

اولین و مهمترین چیزی که برای طراحی و تولید لوح تقدیر یا لوح سپاس نیاز است ؛ یک متن خوب و فاخر می باشد که در خور شخص گیرنده، نوشته شده باشد. همچنین باید از عناوین مناسب و برخی نکات اصلی غافل نشویم مانند موضوع، نام اهدا کننده، امضای اهدا کننده که می تواند مدیر جشنواره یا شرکت باشد، در مواردی هم یک لوگو در بالای لوح نمای آن را زیبا تر می کند. همچنین طراحان ما در برخی موارد و در مواقعی که متن به جای حک لیزر با چاپ فلت بد اجرا می شود از طرح رنگی پس زمینه مرتبط با موضوع نیز استفاده می کنند که جلوه دو چندان به نمای آن می دهد.
لوح های تقدیر در نوین تندیس در انواع مختلف تولید می شود. مانند لوح های جیر در قطع های مختلف و لوح های چوبی نفیس با جعبه چرمین که جزو کارهای لاکچری ما محسوب می شوند! لوح های تمام چوب فلت که با نمای زیبای پوب حس خوبی را به شخص القا می کند. همچنین لوح های ساده کالینگور نیز در مواقعی که لوح نوشته بر روی کاغذ چاپ شده است استفاده می شود.
لوح تقدیر با تندیس یک تفاوت دارد اینکه امکان دارد تندیس بدون نام گیرنده و فقط بنا بر موضوع به صورت یک نماد مفهومی تولید و در تعداد مورد نظر به اشخاص اهدا شود ولی در لوح تقدیر حتما نام گیرنده در ابتدای متن لوح درج می شود. بنابراین امکان دارد که در یک جشنواره یک تندیس با طرح خاص جشنواره به علاوه یک لوح سپاس با نام و موضوع، به یک شخص اهدا گردد.
لوح تقدیر می تواند یک هدیه خوب برای میهمانان شرکت باشد و یک یادگاری بر روی ویترین دفتر آن میهمان که شما را به یاد او می اندازد. در اهدا مجوز ها یا نمایندگی ها نیز به جای یک کاغذ ساده به عنوان حکم، می توان حکم را روی فلز یا شبه فلز حک یا چاپ کرد و در یک جعبه مناسب قرار داد. این لوح نفیس حتما ارج و مقام شرکت شما را در ارایه برند و نامتان بالاتر خواهد برد.
 

بج سینه

بج سینه، گل سینه، نشان سینه یا هر اسم دیگری که عموما بر روی آن می گذاریم؛ شخصیت و کاربرد متفاوتی به این محصول می دهد. گل سینه که معمولا یک شی تزیینی و بر روی کت مردانه یا لباس مجلسی زنانه نصب می شود و نماد های مختلف مانند گل، نمادهای باستانی، نوشته های یک یا دوکلمه ای با فونت زیبا و طرح های فانتزی که نظر بیننده را به خود جلب می کند. نشان سینه نیز در اندازه بزرگتری از بج سینه ساخته می شود و در حدود پنج سانتیمتر قطر دارد و معمولا با یک روبان یا پاچه نگی تزیین می شود و در مراسم مختلف به برگزیدگان اهدا می گردد.
اما بج سینه کاربرد متفاوت و بیشتری دارد و فقط برای یک مجلس یا مراسم خاص به کار نمی رود بلکه در هر زمان و مکانی می توانید از آن استفاده کنید. بج سینه نماد هویت سازمانی و نشان دهنده وفاداری شما به شرکت یا مجموعه ای است که در آن فعالیت می کنید. بج سینه می تواند به سرعت و با یک نگاه هم شخصیت حقوقی شما را ظاهر کند و هم در مواردی که دارای نام شما باشد؛ باعث سرعت آشنایی و شناختن شما برای طرف مقابل گردد و مکالمه ای صمیمی تر را برای شما به ارمغان بیاورد.
بج سینه در آنقدر در دید رس است که حتی رهگذارن و افرادی که از کنار شما رد می شوند  به سرعت چشمشان به آن می افتد و می توانند از هویت سازمانی و حتی نام شما مطلع شوند.
ما در مجموعه بزرگ نوین تندیس سالهاست که به طراحی و ساخت انواع بج و نشان سینه مشغول هستیم و آرشیوی کامل از طرح های زیبا و نمونه های ساخته شده در اختیار داریم.
تنها کاری که قرار است شما انجام دهید این است که نام و لوگوی سازمانتان را به ما بدهید تا بج سینه ای مناسب و درخور برایتان طراحی و اجرا کنیم و در اسرع وقت به شما تحویل دهیم.

صندوق پیشنهادات

وسیله ای کاملا کاربردی و منحصر به فرد که مزایای بسیاری برای شما به ارمغان می آورد. اگر مدیر باشگاه هستید یا مدیر یک شرکت یا حتی درمانگاهی را اداره می کنید و شاید یک فروشگاه بزرگ دارید می توانید از انواع صندوق های پیشنهاد و انتقاد استفاده کنید. شاید بپرسید که خوب، مگر یک صندوق ساده چه کاربردی برای ما دارد و یا چرا باید برای آن هزینه کنیم. ما به شما قول می دهیم که از کنار این صندوق ها می توانید جلوی بسیاری از کارهای تکراری و اشتباهات خود را بگیرید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و همچنین از نظرات سازنده کارمندان و مشتریان خود مطلع شوید.
معمولا ما در کار خود در گیر بسیاری از عادات هستیم و در روند کار از تجربیات و اصول کاری خود استفاده می کنیم و آنقدر در این روزمرگی گم می شویم که دیگر یادمان می رود که باید گاهی تغییراتی در روند کار و عملکرد خود ایجاد کنیم. حتی خیلی از کارکنان خودمان هم شاید برای بهتر شدن روند کاری پیشنهاداتی داشته باشند ولی به خاطر توبیخ های احتمالی از بازگو کردن نظر خود اجتناب کنند.
صندوق پیشنهاد و انتقاد تمام این کارها را آسان می کند؛ به شرط اینکه در جای درستی نصب شده باشد و عناصر تشویقی مناسبی برای مشارکت در نظرات کارکنان و مشتریان در نظر گرفته شود.
شما می توانید برگه هایی را آماده کنید و از مشتریان خود بخواهید تا با تیک زدن موارد در مورد نحوه مدیریت و سویس دهی شرکت یا فروشگاه یا باشگاه و حتی درمانگاه تان نظر بدهند و جایی در آخر برگه برای نظرات و انتقادات شخصی افراد خالی بگذارید. اطمینان داشته باشید اگر بستری برای همکاری در هر فردی محیا کنید حتما بسیاری از آنها به شما و برای بهتر شدن کمک خواهند کرد.
ما در نوین تندیس انواع مختلف و مناسب هر سلیقه ای صندوق پیشنهادات و انتقادات تولید می کنیم و با نام و لوگوی اختصاصی شما و حتی نوشته اختصاصی در اسرع وقت آماده و ارسال می نماییم.
 

مجید علوی زاده فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۷ با طراحی گرافیک شروع کرد، طراحی وب را از سال ۱۳۸۰ و برنامه نویسی وب را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و در همان سال وب سایت مجید آنلاین را تاسیس کرد. هم اکنون تخصص او طراحی و توسعه وب است.

نظرات و سوالات کاربران

هنوز دیدگاه و یا سوالی ارسال نشده است.
هم اکنون شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.