کاربر گرامی، محتوای این صفحه از سایت قدیمی مجیدآنلاین در این بخش قرار گرفته شده است، از این رو ممکن است مشکلاتی در این صفحه وجود داشته باشد.
از شما تقاضا می‌کنیم، مشکلات این صفحه را با ارسال لینک مقاله از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

پرونده حمله به ساحل اوهايو

1. با ابزار PEN TOOL فرم مورد نظر رو ميكشيد و در پايان رو كار راست كليك كرده و MAKE SELECTION رو با 0 FEATHER تاييد ميكنيد.

2 در يك لايه جديد قسمت سلكت شده را رنگ ميكنيد (d5c4a1) و به قسمت LAYER OPTIONS ميرويد و مقدار DROP SHADOW به صورت زير تغيير ميدهيد.3. چيزي كه الان بايد داشته باشيد چيزي شبيه اين هست:4. حالا لايه رو 3 بار DUPLICATE (ctrl+j) كنيد و جهت هاي قرار گيريشونو كمي تغيير دهيد:5.حالا ميخواهيم يك عكس رو بين سندها قرار دهيم. از عكسي كه انتخاب كرديد يك كپي بگيريد (ctrl+j) و با نگه داشتن CTRL روي لايه كپي شده كليك كنيد و با رنگ سفيد اونو رنگ كنيد. حالا CTRL+T رو بزنيد و با نگه داشتن SHIFT كمي اونو بزرگ كنيد و لايه اصلي عكس رو در وسط لايه كپي شده قرار دهيد.6.حالا دو لايه را MERGE كنيد و لايه را 3 بار DUPLICATE (ctrl+j) كنيد و آنها را بين سندها قرار دهيد .اگر كمي زاويه قرار گيريشون هم تغيير دهيد باور پذير تر ميشوند.7. حالا يك عكس ميخواهيم كه روي سندمان قرار گيرد. بعد از آن كه عكس را انتخاب كرديد CTRL+B رو بزنيد و اون را به صورت زير تغيير دهيد:8. عكس رنگ شده رو همانطور كه در قسمت 5 گفته شد تغيير دهيد.8.1.چيزي كه تا الان بايد داشته باشيد همچين شكلي است:9. يك لايه جديد درست كنيد. M رو بزنيد و يك مستطيل به صورت يك ورق A4 بكشيد و داخلش را رنگ كنيد (f5efe1).10.حالا با استفاده از براشهاي OLD PAPER لايه ايجاد شده تان رو بزك كنيد. به اين صورتتا اينجا كار سندهاي مهرمانه به پايان رسيده. حالا ميخواهيم مهر تاييد فرمانده (آيزنهاور) رو روي سند بزنيم تا دست آلماني ها به اطلاعات محرمانه ما نيوفتد.

1.يك سند 400*400 باز كنيد و T رو بزنيد و كلمه TOP SECRET رو بنويسيد بعد CTRL+RETURN را فشار دهيد حالا روي لايه نوشته راست كليك كنيد و RASTERIZE TYPE رو بزنيد.2.CTRL رو نگه داشته و روي لايه كليك كنيد . حالا به اين فيلتر برويد:نكته: انقدر اين فيلتر رو بزنيد تا جايي كه تيرگيها و روشني هايي كه ميخواهيد بدست آوريد.
3.و بعد به اين فيلتر:4. و بعد از اون هم اگه خواستيد به اين فيلتر برويد:5. و بعد به قسمت IMAGE>ADJUSTMENT>BRIGH/CONT برويد و تغييرات زير رو انجام دهيد.
نكته: تغييرات بستگي به تيرگيها و روشني هاي نوشتتون داره.(اونجاهايي كه ميخواهيد خرده بشه تيره تر كنيد)6. حالا از SELECT به COLOR RANGE بريد:7. و جوري درجه كم و زياد كنيد كه جاهايي كه ميخواهيد خرده بشه تيره تر باشد و سلكت شود:8. حالا CTRL+I بزنيد تا سلكت ها معكوس شود و بعد DEL رو بزنيد.(اون دل نه اين دل )!! . بعد به فيلتر زير بريد:9. و مقدارش رو روي 1 بگذاريد و تاييد كنيد. چيزي كه بدست آمده بايد اينجوري باشد وگرنه..:


.............................

حالا با كمي ذوق و سليقه و بيكاري و بي پولي و هزار تا :بي : ديگه ميتونيد اينجوري كارتون رو تموم كنيد:

اينم نتيجه اين آموزش كه به هيچ درد هم نميخوره...!!Artwork


منبع: FASHIST.ORG -- MAJIDONLINE.COM

 

به اشتراک بگذارید