چگونه سهم عمده بازار را مال خود کنیم؟

چگونه سهم عمده بازار را مال خود کنیم؟

اگر شما هم صاحب یک وب‌سایت برای کسب‌وکار آنلاین خود هستید باید بدانید که 93% از فعالیت‌ کسب‌وکارهای اینترنتی در موتورهای جستجو انجام می‌شود.
در هر ثانیه 40.000 هزار جستجو و 3.5 میلیارد در روز! درواقع میلیون‌ها فرصت برای یافتن خدمات و محصولات شما در موتورهای جستجو وجود دارد. سئو و بهینه‌سازی سایت به شما کمک می‌کند که سریع‌تر و بیش‌تر از بقیهٔ رقبایی که دارید به مشتریانتان نمایش داده شوید و بتوانید با افزایش ورودی‌های سایت خود میزان فروشتان را افزایش دهید.
در واقع SEO به شما کمک می‌کند که سهم عمده بازار را تصاحب کنید!

دارالترجمه رسمی
دارالترجمه رسمی پارسیس شامل خدمات ترجمه رسمی و تخصصی در بیش از 60 زبان زنده دنیا
افزونه های سئو وردپرس
بهترین افزونه های سئو وردپرس به صورت کاملا فارسی
مشاوره و خدمات سئو
آژانس تخصصی "انجام سئو"؛ ارائه خدمات حرفه ای سئو سایت
خودتان را اینجا معرفی کنید

کلید اصلی تصاحب کردن سهم عمده بازار چیست؟

سئو(یا SEO) مجموعه‌ای از روش‌هاست که با استفاده از آن می‌توانید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی کنید. این روش‌های هوشمندانه کمک می‌کنند تا رتبه و رنک وب‌سایت شما در نتایج جستجوی گوگل بهتر شود.
به‌این‌ترتیب شما در نتایج صفحه اول گوگل بیشتر به چشم میایید، تعداد ورودی‌های شما افزایش پیدا می‌کند و شانس شما برای فروش بیشتر خواهد شد.

چگونه سهم بازار را از رقبایمان پَس بگیریم؟

یکی از دغدغه‌های هر کسب‌وکاری از جمله کسب‌وکارهای آنلاین این است که بتوانند صاحب سهم عمده بازار باشند. برای اینکه این اتفاق بیفتد باید یک کسب‌وکار سهم رقبای خود را تصاحب کند.
امروزه که بیشتر افراد برای کسب اطلاعات و خریدهای خود در موتورهای جستجو به‌ویژه گوگل سرچ می‌کنند، دریافت خدمات سئو سایت خوب و در نتیجه حضور در صفحه اول گوگل در بهترین جایگاه‌ها، به‌ازای کلیدواژه‌های مرتبط با کسب‌وکارتان می‌تواند به شما کمک کند تا سهم قابل‌توجهی از این جستجوها را از آن خود کنید.
اما این تنها مزیت سئو نیست. حضور شما در صفحه اول به‌ازای کلیدواژه‌های مهم کسب‌وکارتان و دیده‌شدن‌های بیشتر به برندینگ شما نیز کمک می‌کند و موجب افزایش اعتبار شما خواهد شد. به‌این‌ترتیب شمارش معکوس برای رسیدن شما به رهبری بازار و تصاحب سهم عمده آن آغاز می‌شود.

برندینگ در دنیای اینترنت و دنیای واقعی

تصاحب سهم عمده بازار یا به عبارت ساده‌تر افزایش فروش، زمانی اتفاق می‌افتد که شما در میان رقبای خود تبدیل به یک برند شناخته شده شوید. باید روش‌هایی که می‌تواند به شما کمک کند تا برندینگ خود را به بهترین شکل ممکن بسازید را انجام دهید.
جالب است بدانید که برندینگ در دنیای اینترنت با برندینگ در دنیای واقعی با هم متفاوت است. حضور شما در صفحه اول گوگل به‌ازای کوئری‌های مختلفی که کاربران سرچ می‌کنند و دیده‌شدن شما توسط کاربران موجب شکل‌گیری برندینگ آنلاین شما در ذهن مخاطب می‌شود.
کاربر کم‌کم به شما اعتماد می‌کند، و زمانی که به محصولات و خدمات شما نیاز داشت برند شما را سرچ می‌کند و با ورود به سایت شما مشتری محصولات و یا خدمات شما می‌شود.

دیجی‌کالا چگونه توانست سهم عمده بازار خود را تصاحب کند؟!

همین که امروز ما در این مقاله بین تمامی برندهایی که در بازار وجود دارد دیجی‌کالا را به‌عنوان یکی از موفق‌های بازار کسب‌وکار خودش مثال می‌زنیم، یعنی دیجی‌کالا درست شروع کرده و درست ادامه داده که امروز همچنین جایگاهی دارد.
دیجی‌کالا در ابتدا یک فروشگاه اینترنتی کوچک بود و بودجه‌ای که امروز برای تبلیغات و برندینگ دارد را نداشت! اما هوشمندانه فکر کرد و درست عملکرد که امروز صاحب این جایگاه و برند است.
اما سؤال اساسی اینجاست که چطور با جیب خالی در میان سیل عظیم فروشگاه‌های اینترنتی برندینگ خود را ساخت؟!

راز پشت پرده دیجی کالا

خدمات سئو همان راز پشت پرده دیجی‌کالاست. این فروشگاه از برندینگ آنلاین که هزینه زیادی نداشت شروع کرد. در روزهایی که کم‌تر کسی از گنج پنهان در گوگل خبر داشت، دیجی‌کالا با استفاده از سئو سایت تلاش کرد به‌ازای کلیدواژه‌های مرتبط با کسب‌وکار خودش جلوی چشم کاربران گوگل قرار بگیرد.
به‌این‌ترتیب علاوه بر افزایش فروشی که در آن زمان به‌ازای افزایش بازدیدها به دست آورد کم‌کم برندینگ آنلاین خود را ساخت. برندینگی که به‌مرور مشتری‌های دیجی‌کالا را بیشتر و سهم رقبای آن را کم‌تر کرد. دیجی‌کالا با عملکرد هوشمندانه درگذشته جایگاه و موفقیت امروزش را به دست آورد.


 

آیا تبلیغات در گوگل بهتر از سئو کردن سایت نیست؟!

خدمات سئو یکی از مهم‌ترین اهدافی که دنبال می‌کند این است که سایت شما را در بهترین جایگاه‌های صفحه اول به نمایش بگذارد. اما سئو با تمام مزایایی که دارد نیازمند زمان است تا به نتیجه برسد.
یکی از سؤالاتی که وجود دارد این است که بهتر نیست از راه‌هایی که می‌تواند سایت را در زمان کم‌تری به این جایگاه برساند استفاده کنیم؟ تبلیغات گوگل ادز یکی از راه‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند تا یک‌شبه به این خواسته برسید.
اما باید بدانید که دلایل زیادی وجود دارد که نباید تبلیغات را جایگزین دریافت خدمات سئو نمایید. از جمله:

  • تبلیغات هزینه بالایی دارد اما تعرفه سئو سایت مقرون به صرفه است.​
  • ورودی‌های گوگل از طریق لینک‌های ارگانیک بیشتر است.
  • سئو ماندگارتر از تبلیغات است.
  • سئو نام برندتان را بر سرزبان‌ها می‌اندازد.
  • سئو هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری بلندمدت است.

چطور بالاترین کیفیت خدمات را در سئو دریافت کنیم؟

دریافت خدمات سئو با بالاترین کیفیت به شکلی که یک کسب‌وکار را به اهدافی که دارد برساند، یکی از دغدغه‌هایی است که ممکن است برای شما هم پیش بیاید.
یکی از مهم‌ترین نکات برای اینکه سئو سایت بتواند به کسب‌وکار آنلاین شما کمک کند این است که شما به یک شرکت سئو متخصص مراجعه کنید و سئو سایت خود را به آن‌ها بسپارید.
اما از کجا بدانیم که شرکت سئو که انتخاب کرده‌ایم قابل‌اعتماد است و بهترین خدمات را برای سئو سایت ما انجام می‌دهد؟

رزومه شرکت ارائه دهنده سئو را با دقت بررسی کنید.

برای انتخاب یک شرکت سئو خوب و متخصص که هم بهترین خدمات را برای سئو سایت شما انجام دهند و هم قیمت سئو منصفانه‌ای را ارائه دهند معیارهای زیادی وجود دارد. اما مهم‌ترین معیار این است که به دنبال نشانه‌ها در واقعیت بگردید. رزومه شرکت ارائه دهنده سئو را با دقت بررسی کنید.
ببینید برای چه کسب‌وکارهایی پروژه سئو انجام داده است؟ جایگاه آن کسب‌وکارها در گوگل را بررسی کنید! ببینید شرکت سئو موردنظر برای کلیدواژه‌های اصلی خود در چه جایگاهی در گوگل قرار دارد؟
به‌این‌ترتیب می‌توانید به میزان تخصص و مهارت آن پی ببرید و کسب‌وکارتان را به بلده کارش بسپارید تا شمارش معکوس برای رسیدن به موفقیت و تصاحب سهم عمده بازار برای شما آغاز شود.

همکاری بهترین کار‌آفرین‌های ایرانی با آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ از سال ۱۳۹1 باهدف کمک به مشاغل و کسب‌وکار‌های سنتی و ایجاد زیربنایی محکم برای مشاغل اینترنتی و آنلاین به وجود آمد. نبض مارکتینگ در طی این 9 سال با بهترین کار‌آفرینان و صاحبان برند‌های مطرح ایرانی همکاری داشته که تمام نتایج به‌دست‌آمده حاصل زحمات افراد باتجربه و متخصص تیم بوده است.
از جمله دستاوردهای نبض مارکتینگ در این حرفه، داشتن بیش از 300 پروژه سئو، بیش از 15 هزار کلیدواژه در صفحه اول گوگل و سابقه فعالیت در بیش از 50 حوزه کسب‌وکاری می‌باشد.
همین‌طور نبض مارکتینگ، سابقه و تجربه بسیاری در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه‌های مختلفی از Digital Marketing را دارد که امروزه هرکدام از آن‌ها به شرکت‌های موفقی در زمینه‌های طراحی سایت، بهینه‎‌سازی و سئو سایت، طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن و نرم‌افزار تبدیل شده‌اند.
برای آنکه محصول یا خدمت شما در نتایج اول گوگل دیده شود، به یک مشاور حرفه ای سئو نیازمندید. مشاوران نبض مارکتینگ با ارائه خدمات سئو حرفه ای، مشاوره و آنالیز سئو سایت، یک برنامه اساسی برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما ارائه خواهند داد. به این صورت، با انجام برنامه‌های او، سایت شما پس از بهینه‌سازی و بهبود، در رتبه های بالای گوگل قرار می‌گیرد. همین امر باعث می‌شود که جذب ورودی به سایت شما افزایش یابد و سبب کسب درآمد و سود بیشتر شما شود.
اگر شما هم علاقه‌مندید، فرصت را از دست ندهید! برای رسیدن به اهداف و رؤیاهایتان، برنامه‌ریزی کنید و با گفتگو با افراد متخصص و مشاوران نبض مارکتینگ، رؤیای خود را به حقیقت تبدیل کنید.


آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ | Nabzemarketing.com

مجید علوی زاده فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۷ با طراحی گرافیک شروع کرد، طراحی وب را از سال ۱۳۸۰ و برنامه نویسی وب را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و در همان سال وب سایت مجید آنلاین را تاسیس کرد. هم اکنون تخصص او طراحی و توسعه وب است.

نظرات و سوالات کاربران

هنوز دیدگاه و یا سوالی ارسال نشده است.
هم اکنون شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.