چرا باید برای سفر از تور های مسافرتی استفاده کنم؟

چرا باید برای سفر از تور های مسافرتی استفاده کنم؟
از زمانیکه سایتهای آنلاین بیشتر و بیشتر شدند چه برای خرید بلیط و چه برای رزرو هتل ، برخی از مسافران فکر میکنند که اگر خودشان اقدام کنند به رزرو انفرادی براشون خیلی بصرفه تر میشه و دیگه نیازی نیست با آژانسها برای خرید تورها چونه بزنند.
سایت ترجمه رایت می
سفارش آنلاین ترجمه مقالات و متون تخصصی با خیال راحت
ترجمه زبان
ترجمه زبان انگلیسی , ترجمه زبان آلمانی,ترجمه زبان روسی,ترجمه فیلم,مترجم شفاهی
تور مشهد
تور مشهد، همه روزه از تمام شهرهای ایران.
طراحی سایت تبریز
طراحی سایت تبریز - طراحی سایت در تبریز -طراحی وب سایت تبریز - طراحی وب تبریز
خرید رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی در سایتهای با اتوریتی بالا
خودتان را اینجا معرفی کنید

یکی از چیزهایی که به نظرشون در ذهن خودشون مهر تایید میزنه قیمت جمع کل پرداختی هست که به ظاهر برای بلیط و هتل میدهند ، اما واقعا فقط همین میباشد؟ بلیط رفت و برگشت بگیریم ، هتل هم کنارش و تمام؟ اگر جوابتون مثبته پیشنهاد  میکنم مقاله زیر را مطالعه کنید.

سفر به قشم

اولین بار که به قشم سفر کردم یک روز تمام سردرگم بودم ، روز دوم پرسان پرسان جنگل حرا و آکواریوم ودرگهان را بازدید کردم
روزسوم قلعه پرتغالیها و جزایرنازرا دیدم و برگشتم.به نوعی سفرخوبی بود ولی همیشه فکرمیکردم کاش قبل از رفتن می دانستم دیدنیهای قشم کجاست وهوشمندانه سفرمیکردم .بار دوم برای مثلا سفر تور قشم تحقیق مفصلی کردم و بسیاری ازجاهایی که ندیده بودم را دیدم ولی هزینه رفت وآمدهایم باعث شد تا هزینه سفرم بالا برود و نتوانم چندین جای دیدنی را که در لیستم هم بود ببینم. همیشه به این فکر می کردم چرا نمی توانم تعادلی بین هزینه ها و حتی زمان بندی با جاهای دیدنی برقرار کنم . به غیر از هزینه ها برنامه ریزی من ایراد زمان بندی هم داشت ، مثلاً نمیدانستم صبح زود باید به جزیره هنگام رفت و دلفین ها را دید وقتی رسیدم به جزیره ظهربود هم گرمای هوااذیت کرد و هم ندیدن دلفینها . اکنون اگر بخواهم به سفر اینچنینی بروم حتماً سعی می کنم از تورهای معتبر استفاده کنم تاهم در هزینه هایم صرفه جویی کرده باشم و هم برنامه ریزی هایم را حرفه ای تر انجام داده باشم و بتوانم در بهترین زمان ممکن برای هر جاذبه ای در محل باشم.تورهای اختصاصی و گروهی آژانس فارا گشت را به شما توصیه می کنم زیرا با کمک لیدرهای محلی وبرنامه ریزی مناسب توانسته اند با کمترین هزینه و بهترین کیفیت و در حداقل زمان جزیره را دردیدگاه شما بیاورند.خوب است که در سفر یک حرفه ای که به تمام محل اشراف دارد در کنار شما باشد و بهترین توصیه ها را به شما بکند و برای اوقاتی ازسفرشما برنامه ریزی کند تجربه سفرهای بسیار به من این را آموخت و من  برایگان این تجربه را به شما منتقل کردم ، شما نیزاگرآزمودید و موثرافتاد به دیگران منتقل کنید.سفری خوش برای شما به این جزیره زیبا آرزومندم.

سفر به تبریز

بیش از یکصد و بیست مکان تاریخی وطبیعی و گردشگری و تفریحی در تبریز وجود دارد که هرنوع سلیقه ای را راضی و شاد از این شهر روانه می سازد.اینچنین مقاصدی را باید بسیار اجر و قرب نهاد. وقتی در تور تبریز باشید میبیند که بعد از دوران صفویه به اوج رسید و همچنان توانسته است دوران بالندگی خود رابه نوعی ادامه دهد . تبریزی ها شهر خود را شهر اولین ها می دانند و براین ادعا پافشاری می کنند و دلایل بسیاری نیز می آورند.
از جمله دلایل ایشان این است که بر اساس کاوش‌های باستان‌شناسی قدمت تبریز به بیش از ۴,۰۰۰ سال پیش می‌رسد و تاریخ گواه این مدعی است که این شهر همواره یکی از کانون‌های تمدن به شمار می‌رفته است. از این رو، در عرصه‌های مختلف همواره از پیشگامان نوگرایی در عرصه‌های مختلف از جمله صنعت، پزشکی، فرهنگ، ارتباطات، آموزش و ... بوده است.اولین سینمای ایران ، اولین چاپخانه سربی ایران ، اولین شعرنو ، اولین مدرسه کر و لال ها ،اولین کتاب کودک وکتاب پزشکیواولین پزشک ایرانی تحصیل کرده فرنگ ، اولین مدرسه نوین ایران ،اولین عمل قلب باز واولین جراحی نوین  و بسیاری از اولین های دیگر ایران  در تبریز رخ داده است و گواه تمام آنها موجوداست و در موزه های تبریز نگهداری می شود.اگر می خواهید در این مورد قضاوت کنید خودتان باید از نزدیک این شهر را ببینید و آنگاه قضاوت با شما خواهد بود. تبریز سفر به اولین ها ی ایران است وشاید اولین های خوبی برای  شما نیزدر این شهررقم بخورد همراه با یک برنامه ریزی فوق العاده و یک تور لیدر حرفه ای کاملتر هم میشود. 

سفر به کرمان

برای دیدار کرمان باید شتافت ، گاهی زمان با ما سر یاری ندارد ، هنوزحسرت دیدار ارگ بم را داریم عظمت و شکوهی که دلپیچه زمین ما را از دیدار آن محروم کرد اما هنوز بسیاری از آثار کرمان هستند که در برابر لرزش های زمین تاب آورده اند و سرافراز ایستاده اند تا من و شما به دیدارش بشتابیم و با نگاه خود روح آنها را نوازش کنیم. روح دیوارهای خشتی ارگ راین در تور کرمان و درختان باغ شازده و فتح آباد را  و دیوارهای سنگی گنبد جبلیه تنها اثر سنگی کرمان را که سالها مامن ستاره شناسان برتر ایران زمین بوده است .دیدار کرمان را با طولانی ترین بازار  پیوسته ایران  را از دست ندهید.مجموعه گنجعلی‌خان کرمان دارای چندین بنای مختلف بوده که از عهد صفوی به یادگار مانده است. این مجموعه به همت گنجعلی خان که حاکمی در دوران شاه عباس صفوی بود، ساخته شد. مجموعه گنجعلی‌خان کرمان شامل آب‌انبار، مدرسه، کاروانسرا و سرای گنجعلی‌خان است که دیدنی ها و  ناگفته بسیار دارد.اگربرای دیدارازکرمان شک دارید و یا بین چند مقصد مردد ماندید این نکته را مد نظر قرار دهید که کرمان یک شهرمعمولی نیست ، کرمان دردانه کویر بزرگ لوت است.کرمان  همچون نگینی است بر انگشتر کویر پهناورایران  شهری به بزرگی تاریخ پر فراز و نشیب سرزمین زیبای ایران.

تورهای مسافرتی با صرفه و مطمئن

حالا با نظر من موافق خواهید بود که برای دیدن این همه جاهای دیدنی نیاز هست که یک مجموعه با سابقه و خبره با تیمی تحصیلکرده چنان برنامه ریزی دقیق و لذت بخشی را طراحی کنه تا هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه واقعی بهترین حالت را با بالاترین درصد رضایت برای شما و خانوادتون رقم بزنه ، دقیقا کاری که آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر چندین سال است با یاری خداوند بینهایت مهربان مشغول به آن است ، کلی برنامه های فوق العاده و جذاب مسافرتی مخصوص شما ، حتما به وب سایتشان www.faragasht.com  سری بزنید.

مجید علوی زاده فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۷ با طراحی گرافیک شروع کرد، طراحی وب را از سال ۱۳۸۰ و برنامه نویسی وب را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و در همان سال وب سایت مجید آنلاین را تاسیس کرد. هم اکنون تخصص او طراحی و توسعه وب است.

نظرات و سوالات کاربران

هنوز دیدگاه و یا سوالی ارسال نشده است.
هم اکنون شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.