کاربر گرامی، محتوای این صفحه از سایت قدیمی مجیدآنلاین در این بخش قرار گرفته شده است، از این رو ممکن است مشکلاتی در این صفحه وجود داشته باشد.
از شما تقاضا می‌کنیم، مشکلات این صفحه را با ارسال لینک مقاله از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

نوشته خوني

به نام خدا

آموزش ایجاد نوشت خونین

در اين آموزش من می خوام آموزش رو بسیار ساده بگم تا همۀ عزیزان متوجه بشند .

1

شروع می کنیم . ابتدا يك سند جديد (Ctrl + N) در اندازه دلخواه ايجاد كنيد(من از اندازۀ 600 * 180 استفاده کردم) و متن خودتون رو با يه فونت توپر تايپ كنين من از فونت ( Aharoni)استفاده کردم(بهتر است رنگ نوشته شما مشکی باشد) در ضمن اگه دکمه (Caps Lock) روشن باشه بهتر.

2

حالا (باید لایه نوشتۀ شما در حالت انتخاب باشد) به منوی Filter رفته وارد Blur  و گزینۀ Gaussian Blur رو انتخاب کنید و Radius را روی 5 پیکسل قرار دهید  سپس OK کنید .

3

خوب نوشته شما تا این جا باید مثل نوشته بالا باشد . سپس ازمنوی  Filter  وارد Stylize گزینه Find Edges  را انتخاب کنید .این کار را حتما دو بار انجام دهید

خوب حالا از مسیر زیر مقادیر مشخص شده را قرار دهید .

4

خوب حالا باید یه کپی از لایه ایجاد شده داشته باشیم . برای این کار روی لایه نوشته کلیک راست می کنیم وDuplicate layer  رو کلیک می کنیم  حالا نوشته شما کمی پر رنگ تر شد . شما دو لایه مشابه هم دارید که حتماً لایه زیری را در حالت انتخاب باشد . از منوی Image وارد Rotate Canvas شده و 90 درجه CC را انتخاب کنید تا نوشته شما نود درجه چرخش بکنه .

وقتی نوشته شما نود درجه چرخید از منوی Filter  وارد  Stylize  شده و Wind  را انتخاب کنید  توجه داشته باشید که  Method در حالت wind و  Direction  در حالت From the Right باشد شما می توانید این کار را 4 تا 5 بار انجام دهید  .

حالا مجددا به منوی Image و بعد Rotate Canvas بروید و گزینه 90 درجه CCW را انتخاب کنید .

خوب خسته نباشید . حالا کار شما مثل شکل زیر باید شده باشد .

نوشته شده توسط دایی محسن (محسن جانجانی )

اگه مشکلی به وجود اومد حتماً به من بگید شاید تونستم کمک کنم MohsenElectronic@yahoo.com

مخلص همه مجید آنلاینی های گل

به اشتراک بگذارید